Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anthi apartmány

Apartmány Anthi jsou poměrně nová třípodlažní budova v tiché ulici letoviska Skala na ostrově Kefalonie. Dvoulůžkové a třílůžkové apartmány se skládají z dvoulůžkové ložnice a obývací místnosti s kuchyňským koutem, dále je zde sociální zařízení, sprcha, balkon se zahradním nábytkem. Větší apartmány mají balkony 2 (každý z jedené strany budovy) V každém apartmánu klimatizace. Po dohodě lze na čtvrtém lůžku ubytovat dítě do 12 let. V prvním podlaží bydlí majitelé, kteří zajišťují kvalitní servis.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anthi apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v apartmánech Anthi:

Apartmány Anthi jsou poměrně nová třípodlažní budova v tiché ulici. Dvoulůžkové a třílůžkové apartmány se skládají z dvoulůžkové ložnice a obývací místnosti s kuchyňským koutem, dále je zde sociální zařízení, sprcha, balkon se zahradním nábytkem. Větší apartmány mají balkony 2 (každý z jedené strany budovy) V každém apartmánu klimatizace. Po dohodě lze na čtvrtém lůžku ubytovat dítě do 12 let. V prvním podlaží bydlí majitelé, kteří zajišťují kvalitní servis.

vzdálenosti od apartmánů Anthi

Vzdálenost od krásné pláže cca 200 m, vzdálenost od centra cca 150 m. Cena bez stravování. Možnost dokoupení večeří.

Stravování :

Možnost dokoupení večeří. Ve Skale je mnoho restaurací, taveren, občerstvení a prodejen.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.