Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Petros studia

Městečko Poros s rybářským přístavem je malebným místem na Kefalonii, klidným letoviskem, nad kterým se tyčí hora Atros a jehož domky pozvolně sestupují po úpatí hory až k mořskému břehu. Vila Petros jsou studia s velmi výhodnou polohou jen asi 30 m od pěkné písčito-oblázkové pláže a asi 800 m od centra, kde najdete taverny, kavárny a obchody.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Petros studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Petros

Městečko Poros s rybářským přístavem je malebným místem, klidným letoviskem, nad kterým se tyčí hora Atros a jehož domky pozvolně sestupují po úpatí hory až k mořskému břehu. Vila Petros jsou studia s velmi výhodnou polohou jen asi 30 m od pěkné písčito-oblázkové pláže a asi 800 m od centra, kde najdete taverny, kavárny a obchody. Nejbližší mini market je jen několik desítek metrů od vily Petros. Od hlavního města Argostoli je Poros vzdálen asi 40 km, asi 12 km je to do dalšího, většího a živějšího letoviska Skala.

Vybavení

malá recepce, sluneční terasa s bazénem, slunečníky a lehátky.

Stravování

Dle ck, bez stravy, večeře za příplatek, servírované v blízké taverně - výběr z menu, za příplatek

Služby

klimatizace (25EUR za pobyt), lehátka a slunečníky na pláži (pláž v Porosu je dlouhá, ne všude je organizovaná s nabídkou lehátek a slunečníků, doporučujeme vzít s sebou vlastní slunečník).

Ubytování ve studiích Petros

Studia Petros jsou ve třech podlažích, jsou dvoulůžková až čtyřlůžková (prostorné studio se 4 standardními lůžky), z většiny z nich je pěkný výhled do okolí, buď na horu Atros nebo částečně na moře. Vila Petros stojí ve druhé řadě domů za pobřežní silnicí. Všechna studia jsou vybavena koupelnou s WC a sprchovým koutem, klimatizací, kuchyňkou se základním vybavením, lednicí a vařičem, TV, balkonem. Studia Petros jsou uklízena 3x za pobyt, 3x je také vyměněné ložní prádlo. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Doporučení

Hledáte-li klid a koupání v čistém moři, s pozvolným vstupem do vody, slunění na písčito-oblázkových plážích nebo ve vzdálenějších skrytých zátočinách, toulky do hor nebo klidné procházky po malém městečku při vybírání vhodné taverny, pak je Poros tím správným místem pro vás. Určitě vám můžeme doporučit přiobjednat si večeře, které vám zajistíme v taverně Dionýsos přímo na promenádě, kde jídelní lístek dostanete v českém jazyce. Poros a vila Petros je volbou jednoduchého ubytování na krásném a klidném místě za výtečnou cenu.

Aktuální popis od CK

DoporučeníHledáte-li klid akoupání včistém moři, spozvolným vstupem do vody, slunění na písčito-oblázkových plážích nebo ve vzdálenějších skrytých...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.