Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chloe - studia / apartmány

2 domy stojí na samotě u moře nad krásnou písečnou pláží Megas Lakos na ostrově Kefalonie. Před domem je malá pláž. Po obou stranách domu však pokračují další pláže. Obejdete-li vodou útes, který odděluje Megas Lakos od pláže Xi (jen pár metrů), jste na Xi. Přímo v Megas Lakos jsou 2 taverny (cca 350 m od domu) a je zde možné nakoupit (pojízdná prodejna). 4 km od domu je ve vesnici Sulari supermarket. Vzhledem k nezpevněné cestě doporučujeme pronájem jeepu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Chloe - studia / apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Chloe:

2 domy stojí na samotě u moře nad krásnou písečnou pláží Megas Lakos. Před domem je malá pláž. Po obou stranách domu však pokračují další pláže. Obejdete-li vodou útes, který odděluje Megas Lakos od pláže Xi (jen pár metrů), jste na Xi. Přímo v Megas Lakos jsou 2 taverny (cca 350 m od domu) a je zde možné nakoupit (pojízdná prodejna). 4 km od domu je ve vesnici Sulari supermarket. Vzhledem k nezpevněné cestě doporučujeme pronájem jeepu.

Ubytování:

Všechna studia a apartmány Chloe jsou vzdušné a prostorné, v přízemí mají velké prostorné terasy a v 1. patře prostorné balkóny. Všechny pokoje mají krásný výhled na moře. Studia jsou 3lůžková a lze zde vyžádat i přistýlku pro dítě až do 12 let (rozkládací lůžko). Apartmán má 1 ložnici se 3 lůžky a obytnou kuchyň s dalším lůžkem. I zde si můžete vyžádat přistýlku (rozkládací lůžko).

Studia a apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního a nádobí ledničky) a klimatizací. V domě jsou moskytiéry a venkovní stahovací rolety. Před domem je prostor s lehátky a slunečníky (cca 5 EUR/set).

Studia a apartmány Chloe - hodnocení:

Doporučujeme všem, kteří hledají o dovolené klid, značnou dávku soukromí i na pláži a také trochu dobrodružství. Vzdálenost od pláže: cca 10 m. Vzdálenost od Lixouri: cca 6 km.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceKefalonie je největší ostrov Jónského souostroví a jeho sestrou je ostrov Ithaka, který je oddělen od Kefalonie pouze 2 km širokým průlivem....

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.