Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Athina Beach

Městečko Sami je příjemným místem, pro Kefalonii až v netypicky rovinaté krajině, důležitým přístavem ve stejnojmenném zálivu a výborným výchozím bodem pro podnikání výletů na velmi atraktivní místa ostrova nebo na blízkou Ithaku. Hotel Athina Beach se nachází v Karavomilos, vesničce vzdálené jen 2 km od Sami, kam se dá dojít i procházkou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Athina Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu a studií Athina Beach

Městečko Sami je příjemným místem, pro Kefalonii až v netypicky rovinaté krajině, důležitým přístavem ve stejnojmenném zálivu a výborným výchozím bodem pro podnikání výletů na velmi atraktivní místa ostrova nebo na blízkou Ithaku. Hotel Athina se nachází v Karavomilos, vesničce vzdálené jen 2 km od Sami, kam se dá dojít i procházkou. V blízkém okolí hotelu Athina Beach najdete tavernu i několik obchodů. Na oblázkovou, místy písčito-oblázkovou pláž je to jen asi 30 m, lehátka a slunečníky jsou hotelem zajištěny zdarma.

Vybavení

recepce, internet/WiFi, vnitřní bar a venkovní bar, televizní místnost, terasa s posezením, místnost k podávání snídaní. V sousedním hotelu Ionian Sea Emerald, patřícímu stejné rodině, je možné využívat venkovního bazénu, kde lehátka i slunečníky jsou zdarma.

Stravování

Dle CK, pokoj se snídaní, studio bez stravy, večeře za příplatek, rozšířené snídaně kontinentální formou bufetu (pečivo, máslo, med, marmeláda, jogurt, šunka, sýr, vejce, sladké pečivo, corn flakes, ovocný kompot, zelenina), večeře v hotelu Ionian Sea Emerald, servírované - výběr z menu, za příplatek

Ubytování v hotelu Athina Beach

Menší rodinný hotel Athina Beach nabízí příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky nebo ve studiích pro 2 až 3 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC (sprcha), klimatizací, trezorem, malou lednicí, SAT/TV, telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Studia mají navíc kuchyňský kout s vařičem a základním vybavením. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Doporučení

Sami - Karavomilos a hotel či studia Athina Beach můžeme doporučit všem věkovým kategoriím, párům i rodinám s dětmi. Blízké okolí nabízí spoustu možností k aktivnímu prožití dovolené, ať už se vydáte k jeskyni Drogarati či k jezeru Melissani nebo trajektem na nedaleký ostrov Ithaka. Koupání je zde příjemné, výhodou jsou lehátka a slunečníky zdarma na pláži a také možnost využívat bazénu v sousedním hotelu.

Aktuální popis od CK

DoporučeníSami– Karavomilos ahotel či studia Athina můžeme doporučit všem věkovým kategoriím, párům irodinám sdětmi. Blízké okolí nabízí spoustu možností k...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.