Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lepeda - osada

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lepeda - osada, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Lepeda

Malá osada zvaná Lepeda se nachází jen několik málo kilometrů od většího letoviska Lixouri na jihovýchodním cípu poloostrůvku Paliki na ostrově Kefalonie. Vznik osadě umožnila především malebná pláž pokrytá zlatavým pískem s impozantními skalisky, které dokreslují její nezaměnitelnou scenérii. Ubytování je zajištěno spíše v soukromí rodinných vilek, domků a bungalovů. Neočekávejte tedy žádné obrovské hotelové komplexy plné třpytivého luxusu. Jde totiž o klidný resort, vhodný pro relax a odpočinek, který vyhledávají především rodiny s dětmi. K dispozici jsou lehátka, slunečníky, převlékací kabiny, sprchy a možnost vodních sportů. Zahrát si můžete plážový volejbal.  

Pláže u osady Lepeda

Na pláži dlouhé několik desítek metrů je položen koberec z načervenalého písku, který se svažuje až na mořské dno. Pláž je udržovaná a čistá, nicméně občas se mohou objevit řasy.  Přímo u pláže se lze bez problémů občerstvit v restauraci, stánku nebo baru. V malém obchůdku můžete zakoupit jídlo a nápoje. Pokud však hledáte větší sortiment, musíte vyrazit do nedalekého Lixouri.

Střediska na ostrově Kefalonia

Na ostrov Kefalonia se z ČR jezdí hlavně do středisek Agia Efimia, Argostoli, Assos, Fiskardo, Kipourion, Kounopetra, Lassi, Lepeda - osada, Lixouri, Poros, Sami, Skala, Svoronata, Xi - osada a Zola

Tipy na hotel v letovisku Lepeda - osada

Spiros I. - apartmán

Apartmány Spiros leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z oblíbených pláží ostrova Kefalonie - pláž Lepeda s jemným červeným pískem. Nejbližší taverna je vyhlášená taverna Apolafsi, kterou provozuje rodina Mourelatou (cca 1,2 km).

1.

Lilly apartmán

Apartmány Lilly leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z oblíbených pláží ostrova Kefallonia - pláž Lepeda s jemným červeným pískem. Nejbližší taverna je vyhlášená taverna Apolafsi, kterou provozuje rodina Mourelatou (cca 1,2 km).

2.

Klio studio

Studia a apartmány Klio leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z oblíbených pláží ostrova Kefalonie - pláž Lepeda s jemným červeným pískem. Nejbližší taverna je vyhlášená taverna Apolafsi, kterou provozuje rodina Mourelatou (cca 1,2 km).

3.

Maria apartmán

Apartmány Maria leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z oblíbených pláží ostrova Kefalonie - pláž Lepeda s jemným červeným pískem. Nejbližší taverna je vyhlášená taverna Apolafsi, kterou provozuje rodina Mourelatou (cca 1,2 km).

4.

Christos - apartmán

Apartmány Christos leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z oblíbených pláží ostrova Kefalonie - pláž Lepeda s jemným červeným pískem. Nejbližší taverna je vyhlášená taverna Apolafsi, kterou provozuje rodina Mourelatou (cca 1,2 km).

5.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---