Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lilly apartmán

Apartmány Lilly leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z oblíbených pláží ostrova Kefalonie - pláž Lepeda s jemným červeným pískem. Nejbližší taverna je vyhlášená taverna Apolafsi, kterou provozuje rodina Mourelatou (cca 1,2 km).  Lilly je jedna z nejstarších chatek na Lepedě. Do prostorného a vzdušného obývacího pokoje se 2 lůžky se vchází přímo z terasy domu. Je zde kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), koupelna, WC, klimatizace (za příplatek) a terasa. 2 samostatné dvoulůžkové ložnice jsou dostatečně prostorné. Vzhledem k velikosti apartmánu zde může bydlet i 6členná rodina. Na prostorné terase je příjemné posezení, terasa je zastíněná pergolou a směřuje k moři.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lilly apartmán, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Lilly:

Apartmány Lilly leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z oblíbených pláží ostrova Kefallonia - pláž Lepeda s jemným červeným pískem. Nejbližší taverna je vyhlášená taverna Apolafsi, kterou provozuje rodina Mourelatou (cca 1,2 km).

Ubytování:

Lilly je jedna z nejstarších chatek na Lepedě. Do prostorného a vzdušného obývacího pokoje se 2 lůžky se vchází přímo z terasy domu. Je zde kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), koupelna, WC, klimatizace (za příplatek) a terasa. 2 samostatné dvoulůžkové ložnice jsou dostatečně prostorné. Vzhledem k velikosti apartmánu zde může bydlet i 6členná rodina. Na prostorné terase je příjemné posezení, terasa je zastíněná pergolou a směřuje k moři.

Strava

dle zájezdu, vlastní

Hodnocení:

Výhodou tohoto místa je bezprostřední blízkost pěkné pláže, klidné prostředí a velká míra soukromí, které využívají především rodiny s dětmi.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže Lepeda: do 100 m. Vzdálenost od centra Lixouri: cca 2,2 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.