Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Utopia

Nový luxusní hotel Utopia leží v zeleném údolí nedaleko centra malebné rybářské vesničky Katelios na ostrově Kefalonie. Pláž je písečná s oblázky a dostanete se na ní pohodlnou chůzí asi za 25 minut. Hotel Utopia není postavený v husté zástavbě a tak se dá předpokládat klidné prostředí. V centru vesničky Katelios je obchod, taverny a kavárny. Hotel se nachází v chráněné oblasti. Nedaleko jsou pláže, kde každoročně kladou svá vejce želvy Caretta-Caretta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Utopia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Utopia

Nový luxusní hotel Utopia leží v zeleném údolí nedaleko centra malebné rybářské vesničky Katelios. Pláž je písečná s oblázky a dostanete se na ní pohodlnou chůzí asi za 25 minut. Hotel Utopia není postavený v husté zástavbě a tak se dá předpokládat klidné prostředí. V centru vesničky Katelios je obchod, taverny a kavárny. Hotel se nachází v chráněné oblasti. Nedaleko jsou pláže, kde každoročně kladou svá vejce želvy Caretta-Caretta.

Ubytování

Kvalitní a luxusně zařízené pokoje se 2 lůžky nebo s manželskou postelí jsou vybaveny luxusní koupelnou s WC, TV/SAT, klimatizací, sejfem (za příplatek), fénem, ledničkou a telefonem. Z prostorných balkónů je výhled na moře, do zahrady a nebo na hory. 3lůžkové pokoje jsou situovány do zahrady a do atria hotelu.

Vybavení hotelu Utopia

bazén s dětským bazénem, bar a restaurace, vířivka, tenis, sauna, pára a další lázeňské procedury (za příplatek), fitness a dětské hřiště. Internet je v recepci (za úhradu).

Stravování

Dle ck, rozšířená kontinentální snídaně je podávaná formou bufetu, večeře je servírovaná (á la carte) na terase nebo ve vnitřních prostorách restaurace.

Hodnocení

Hotel Utopia je malý a zcela nový luxusní resort s lázeňskými službami na neobvyklém místě a s komplexními službami může vyhovovat náročným klientům.

Vzdálenosti

od centra a od pláže Katelios: cca 450m od Argostoli: cca 32 km. od letiště: cca 25 km

Informace o ubytování

2 - 3 lůžka s polopenzí

Aktuální popis od CK

DoporučeníNádherný rodinný hotel s kvalitním all inclusive servisem.Povinné příplatkyPobytová taxa 3,00 EUR/ pokoj/ noc splatná v den příjezdu na...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.