Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Macedonia

Dvoupatrový dům Macedonia v klidnějším ostrovu Kefalonie v prostředí letoviska s menší předzahrádkou má ideální polohu díky možnosti výběru ze dvou pláží a malé vzdálenosti (cca 200 metrů) od centra letoviska. Kolem domu z jedné strany vede ulička se stromovou alejí a vyschlým korytem řeky, které odděluje hlavní část Porosu s obchody a klidnější částí letoviska.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Macedonia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha ubytování Macedonia:

Dvoupatrový dům Macedonia v klidnějším ostrovu Kefalonie v prostředí letoviska s menší předzahrádkou má ideální polohu díky možnosti výběru ze dvou pláží a malé vzdálenosti (cca 200 metrů) od centra letoviska. Kolem domu Macedonia z jedné strany vede ulička se stromovou alejí a vyschlým korytem řeky, které odděluje hlavní část Porosu s obchody a klidnější částí letoviska.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí a TV koutkem.V blízkosti domu se nachází veřejný bazén s dětskou částíkoupání je podmíněno konzumací nápoje nebo jídla v přilehlém snack-baru.

Ubytování:

Jednoduchá dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky i třílůžkové apartmány s možností přistýlky s oddělenou ložnicí a jednou obytnou místností jsou vybaveny malým kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), koupelnou (WC, sprcha), TV, klimatizací a balkonem.

Stravování:

Kromě možnosti vlastního vaření doporučujeme využít služeb místních tradičních taveren a restaurací. Možnost dokoupení večeří či polopenze.

Pláž u hotelu Macedonia:

Malá oblázková – místy písečná pláž na klidnějším místě je vzdálena pouhých 80 m od domu.Druhá oblíbená pláž v centu letoviska je vzdálena cca 150 metrů. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.