Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vitoratos

Hezká malá vilka obklopená zahradou ve velmi klidné oblasti letoviska Kounopetra na Kefalonii, 400m od dlouhé úzké písečné pláže. Nejbližší restaurace se nachází 400 m od studií, centrum Lixouri je vzdáleno 7 km, najdete zde množství obchodů, restaurací a taveren. Letiště je vzdáleno 45 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vitoratos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Vitoratos

Hezká malá vilka obklopená zahradou ve velmi klidné oblasti letoviska Kounopetra, 400m od dlouhé úzké písečné pláže. Nejbližší restaurace se nachází 400 m od studií, centrum Lixouri je vzdáleno 7 km, najdete zde množství obchodů, restaurací a taveren. Letiště je vzdáleno 45 km.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Vitoratos je pěkná prostorná studia s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV, kuchyňským koutem se základním vybavením, vařičem a lednicí, klimatizace. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Vilka Vitoratos má k dispozici vstupní halu s recepcí, venkovní bazén(slunečníky a lehátka zdarma).

Pláž

Dlouhá úzká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena 400 m. Slunečníky a lehátka za poplatek. Vodní sporty na pláži.

Doporučení

Pro klienty, kteří touží po klidné a ničím nerušené dovolené.

Aktuální popis od CK

Poloha Klidné místo Město Lixouri je cca 7.5 km Nejbližší nákupní možnosti, restaurace ataverny vLixouri Letiště Kefalonia cca 50 km Pláž Menší písčitá pláž...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.