Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexander Beach

Vyhledávaný malý hotel Alexander Beach s příjemnou rodinnou atmosférou je situován v klidném prostředí nedaleko centra Agios Georgios (cca 350m) a svou polohou nabízí strávení poklidné relaxační dovolené na ostrově Korfu. V centru letoviska najdete restaurace, taverny, kavárny, bary, markety, obchody se suvenýry aj. Pláže, které jsou k dosažení přes silnici, se nachází ve vzdálenosti cca 200m (písčitá ve skalnaté zátoce) a cca 350m vlevo od hotelu (s krásným zlatavým pískem). Z hotelu Alexander Beach doporučujeme vycházky a výlety do okolí.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alexander Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Alexander Beach

vyhledávaný malý hotel Alexander Beach s příjemnou rodinnou atmosférou je situován v klidném prostředí nedaleko centra Agios Georgios (cca 350m) a svou polohou nabízí strávení poklidné relaxační dovolené. V centru letoviska najdete restaurace, taverny, kavárny, bary, markety, obchody se suvenýry aj. Pláže, které jsou k dosažení přes silnici, se nachází ve vzdálenosti cca 200m (písčitá ve skalnaté zátoce) a cca 350m vlevo od hotelu (s krásným zlatavým pískem). Z hotelu Alexander Beach doporučujeme vycházky a výlety do okolí.

Kapacita

v hotelu Alexander Beach je 25 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky), které jsou jednoduše vybaveny koupelnou se sprchou a WC, chladničkou, rychlovarnou konvicí, hrníčky a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na bazén, na letovisko a okolní zástavbu. Některé pokoje mají boční výhled na moře. Dětská postýlkaje v hotelu Alexander Beach na vyžádání zdarma. Trezor na recepci (za poplatek cca 5€/pobyt), ventilátor (za poplatek cca 15€/pobyt).

Služby

vstupní hala s recepcí (jen s denním provozem), trezor, vnitřní restaurace nebo venkovní posezení, kde jsou podávány pouze snídaně, snackbar u bazénu (pouze v hlavní sezóně), zahrada, parkoviště.

Stravování v hotelu Alexander Beach

jen snídaně formou kontinentální a anglické snídaně. V případě zájmu lze předem dokoupit večeře formou bufetu v hotelu BLUE SEA vzdáleném cca 250 m.

Sport a zábava

bazén s vyhrazenou částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma). Vodní sporty na pláži (za poplatek). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6 – 8€/set/den). V letovisku možnost pronájmu kol, mopedů a osobních aut.

Hlavní výhody hotelu Alexander Beach

3 hlavní výhody hotelu: rodinná atmosféra, klidné prostředí, blízko pláže.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.