Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rosa Bella Corfu Suites

Velmi komfortně vybavený čtyřhvězdičkový hotel Rosa Bella Corfu Suites se nachází v malém prázdninovém středisku Ermones, ve svahu olivového háje, přímo na oblázkovo-písečné pláži. Hotel má pro své klienty k dispozici junior suity a rodinné suity až pro 4 osoby, kdy pokoje mají kromě běžného vybavení i kuchyňku. V areálu hotelu naleznete minimarket, půjčovnu kol, internetový koutek, restauraci, bary, bazény, vířivku, saunu, fitness a širokou nabídku sportovního vyžití, ale i občasné hudební večery. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, včetně rodin s malými dětmi, pro které je zde vyhrazený dětský bazén a o program se postarají v oblíbeném mini clubu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rosa Bella Corfu Suites, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Rosa Bella Corfu Suites

Terasovitě postavený hotel Rosa Bella Corfu Suites skládající se z osmi budov se nachází ve svahu v olivovém háji přímo u písčito-oblázkové pláže v letovisku Ermones, 15 km od hlavního města Korfu a 19 km od letiště. 1,5 km od hotelu je golfové hřiště a 5 km od hotelu vodní park Aquapark. Pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu a pořádek.

Vybavení v hotelu Rosa Bella Corfu Suites

Recepce, půjčovna kol, internetový kout, restaurace, hlavní bar, snack baru u bazénu, bazén, spa s krytým bazénem, vířivkou, saunou, tureckými lázněmi a různými procedurami, fitness, stolní tenis, tenis, občasné hudební večery, mini market.

Ubytování v hotelu Rosa Bella Corfu Suites

Hotel Rosa Bella Corfu Suites nabízí junior suity a rodinné suity až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, trezorem, kuchyňkou a balkónem.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), internet, spa.

Pro děti

Dětský bazén, mini club, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Strava

Dle CK. Polopenze: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), bufetové večeře (19:00 – 21:30). All inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), bufetové obědy (12:30 – 14:00), bufetové večeře (19:00 – 21:30), občerstvení (10:00 – 12:30), zmrzlina (10:00 – 12:30 a 15:00 – 19:00), odpolední čaj (16:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Pláž

Cca 120 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.