Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dassia Chandris

Luxusní třípatrový hotel je vystavěn na Korfu v udržované zahradě přímo na nádherné pláži. Centrální ulice s obchůdky, tavernami a bary je vzdálena cca 100 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dassia Chandris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Dassia Chandris

Luxusní třípatrový hotel Dassia Chandrisje vystavěn v udržované zahradě přímo na nádherné pláži. Centrální ulice s obchůdky, tavernami a bary je vzdálena cca 100 m od hotelu.

Pláž

Písečná pláž s oblázky a pozvolným vstupem do moře je od hotelu Dassia Chandris oddělena pouze nádhernou zahradou. K dispozici jsou lehátka a slunečníky (za poplatek).

Vybavení hotelu Dassia Chandris

Prostorná klimatizovaná vstupní hala s recepcí, výtahy, internet point (za poplatek) zlatník, minimarket, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, restaurace s terasou s nádherným výhledem na moře, bazén s terasou na opalování a dětský bazén.

Vybavení pokojů

Pokoje s možností přistýlky a příslušenstvím jsou vybaveny centrální klimatizací, TV, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů a balkonem. Trezory jsou k dispozici na recepci.

Stravování

Dle zájezdu - polopenze formou bufetu je podávána v hotelové restauraci.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.