Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oassis

Malý hotel Oassis je postaven přímo u hlavní třídy malého a stále řeckého letoviska Kassiopi na ostrově Korfu. Na této třídě naleznete obchody, restaurace a kavárny. Pokud se vydáte od hotelu směrem k moři, dojdete na malé náměstí a pak uvidíte malebný přístav (asi 100 m). Nejbližší oblázková pláž Kalamonionas je vzdálena asi 10 minut. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Oassis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Oassis

Malý hotel Oassis je postaven přímo u hlavní třídy malého a stále řeckého letoviska Kassiopi. Na této třídě naleznete obchody, restaurace a kavárny. Pokud se vydáte od hotelu směrem k moři, dojdete na malé náměstí a pak uvidíte malebný přístav (asi 100 m). Nejbližší oblázková pláž Kalamonionas je vzdálena asi 10 minut. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky.

Ubytování

Jednoduchý rodinný hotel Oassis má krásnou zastíněnou terasu, kde je příjemné posedět a pozorovat dění na hlavní třídě Kassiopi. 2lůžkové pokoje jsou menší, čisté a jsou vybaveny WC, sprchou, klimatizací (za příplatek), malou ledničkou, TV a sejfem (za příplatek). Z balkónů je výhled do ulice nebo na druhou stranu do dvorku se zelení. Dětská postýlka je na vyžádání.

Stravování

Dle ck, Mírně rozšířená kontinentální snídaně je servírována v prostorné restauraci a na terase hotelu.

Hodnocení

Hotel Oassis bude vyhovovat všem, kteří vyhledávají malé hotely v menších letoviscích.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže Kalamonionas: cca 350 m. Vzdálenost od centra Kassiopi: cca 70 m.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.