Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pigianos Kambos

Oblast
Typ letoviska Rušné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pigianos Kambos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Středisko Pigianos Kambos

Popis střediska Pigianos Kambos je stejný, jako středisek okolních. Oblast Rethymno - Pigianos Kambos - Skaleta tvoří jeden velký, vzájemně propojený turistický komplex s velmi podobným vybavením a podmínkami v kterékoliv části. Dříve to bývala malá rybářská vesnička, dnes je Pigianos Kambos jeden velký, dobře vybavený turistický komplex poskytující turistům kompletní zázemí pro strávení plnohodnotné dovolené plné zábavy a relaxace přes den i ve večerních hodinách.  Středisko Pigianos Kambos leží v relativně rovné oblasti a zástavba je, až na výjimky, velmi nízká, takže na Pigianos Kambos je velmi hezký pohled. Všude mezi budovami jsou trávníky, skoro u všech hotelů je zahrada s vysokými palmami, které často přesahují jejich střechy a vše budí spíše dojem luxusního střediska z tropických krajů. Pigianos Kambos bývala dříve rybářská vesnička.

Pláž u Pigianos Kambos

Oproti turistickým střediskům v jiných částech Kréty se Pigianos Kambos vyznačuje především dlouhou rovnou písečnou pláží, která se táhne od Pigianos Kambos na západ až k východní části města Rethymno. Pláž u Pigianos Kambos je dlouhá 12 kilometrů a od střediska Skaleta, postupně směrem na Rethymno, na ní leží střediska Stavromenos, Sfakaki, Pigianos Kambos, Adelianos Kambos, Platanias a Perivola.

Dlouhé pláže u Pigianos Kambos poskytují možnost romantických procházek, velké množství plážových taveren a barů zase místo pro odpočinek. Pokud máte děti, jistě oceníte v Pigianos Kambos i pozvolný vstup do vody, který umožňuje i nejrůznější hrátky na rozhraní vody a písku.

Co v Pigianos Kambos

Ovšem nejen pláž, ale i středisko Pigianos Kambos jako takové nabízí velké množství taveren, velkých i malých obchodů, barů, diskoték a programů pro denní zábavu i bohatý noční život. 

Pro ty, kdo nehledají jen luxus turistických středisek a pláže, ale mají rádi i přírodu, památky a rádi podnikají výlety, se nabízí Pigianos Kambos jako ideální výchozí místo pro poznávání střední části Kréty a jejího jižního pobřeží. Přímo u města Rethymno začíná hlavní silnice vedoucí na jih, po které se snadno z Pigianos Kambos dostanete do oblastí, jako je Hora Sfakion, Plakias, Kommos či Matala. Vzhledem k tomu, že nedaleko Pigianos Kambos leží i hlavní silnice spojující západ a východ Kréty, jsou z Pigianos Kambos rychle dosažitelná i města jako je Hania či hlavní město Heraklion.

Kde Pigianos Kambos leží

Středisko Pigianos Kambos se nachází na severním pobřeží, cca 8 kilometrů východně od krásného historického města Rethymno.

Kam se na Krétu ještě jezdí?

Na Krétu se jezdí z České republiky hlavně do letovisek: Adelianos Kampos, Agia Fotia, Agia Galini, Agia Marina, Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Achlia, Amoudara (West of Heraklion), Analipsi, Anissaras, Bali, Damnoni, Erimoupoli, Ferma, Fodele, Galini, Georgioupolis, Gouves (Kato Gouves), Heraklion, Hersonissos, Chania, Ierapetra, Kavros, Elounda, Kalamaki, Kissamos, Kokkini Hani, Kolymbari, Lygaria, Makrigialos, Maleme, Malia, Matala, Mirtos, Missiria, Paleochora, Panormos, Perivolia, Pigianos Kambos, Plakias, Platanias (Chania), Rapaniana, Rethymno, Sissi, Skaleta, Stalida - Stalis, Stalos, Stavromenos a Stavros,

Tipy na hotel v letovisku Pigianos Kambos

Ilatia

Nový příjemný hotel Ilatia s rozlehlou zahradou a celkem 30 pokoji se nachází v příjemném letovisku Pigianos Kampos, které leží 9 km východně od Rethymna, kam je dobré autobusové spojení, a 200m od poměrně rušného letoviska Adele . Vzdálenost od moře 50m a od pláže 150m.

1.

Imperial Palace od 20 630 Kč se všemi poplatky

Příjemný stylový resort Imperial Palace se nachází v klidné oblasti Pigianos Kambos, cca 9 km od letoviska Rethymno. Na oblázkovo-písečné pláži, vzdálené 300 m od hotelu, můžete využít lehátka a slunečníky zdarma. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby od 16 let.

2.

Parametry

Typ letoviska Rušné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---
Nejbližší pláže