Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Girogiali

Apartmány Girogiali zaujmou především svojí výbornou polohou, nachází se v malém letovisku Kato Stalos, pouhých 7 km od Chanie, přímo u pláže. Apartmány jsou vhodné pro všechny věkové kategorie klientů, v blízkém okolí se nachází obchůdky i kavárny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Girogiali, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Girogiali

Apartmány Girogiali leží v malém a krásném turistickém letovisku Kato Stalos cca 7 km od Chanie. Slovo " Girogiali " vám umožní pochopit místo, kde jsou umístěny - kolem moře. S tím souvisí i výhled na moře, který můžete mít z každého apartmánu a vychutnat si tak například východ slunce. Zároveň ujdete jen pár kroků a ocitnete se na pláži, která bývá ohodnocena modrou vlajkou. V blízkém okolí se nacházejí obchůdky, supermarket, kavárny a internetová kavárna. Apartmány Girogiali jsou rodinný podnik s odpovídající atmosférou a doporučujeme je všem věkovým kategoriím.

Vybavení hotelu Girogiali

Přímo u písečné pláže recepce, TV koutek bar bazén, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma pool bar - 1x týdně řecký večer s tanci a krétskou kuchyní nedaleko supermarket.

Vybavení apartmánů

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, klimatizace, kuchyň, lednička, tv, vysoušeč vlasů, ložnice, trezor, balkon nebo terasa. Všechny apartmány mají výhled na moře. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

Dle CK, snídaně formou bufetu.

Pláž

Apartmány se nachází v bezprostřední blízkosti pláže.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.