Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kristin

Hotel Kristin je velmi pěkný hotel s dobrou polohou za velmi dobrou cenu. Nachází se na ostrově Kréta v oblíbeném letovisku Hersonissos, pouze 20 m od pláže a 25 km od města Heraklionu a letiště. Hotel má recepci, restauraci, bazén a dětský bazén.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kristin, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Kristin

Hotel Kristin je velmi příjemný hotel s kvalitními službami. Nachází se na ostrově Kréta v oblíbeném letovisku Hersonissos, pouze 20 m od pláže a 25 km od města Heraklionu a letiště. Hotel má recepci, restauraci, bazén a dětský bazén.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV. Klimatizace (6,5 €/den), lednice (2 €/den), trezor (1,5 €/ den). Všechny pokoje mají balkony, většinou s výhledem na moře.

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Zábava a sport

Na pláži středisko vodních sportů. Vyžití v letovisku Hersonissos.

Pláž

Písečná, 20m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Názor CK

Hotel Kristin je velmi pěkný hotel s dobrou polohou za velmi dobrou cenu. Vhodné pro klienty hledající zábavu a život. Doporučujeme včasnou rezervaci!

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.