Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kronos studia

Velice romantický studiový dům Kronos je postaven ve svahu v klidné části letoviska Bali na ostrově Kréta, cca 50 m od malé písečné pláže, která je dosažitelná po schůdcích a využívají ji především klienti tohoto domu. Další pláže jsou vzdálené od studií 10 – 15 minut volnou chůzí. Samotné centrum letoviska Bali je vzdáleno asi 800 m. Díky své poloze je ze studií i z terasy od bazénu nádherný romantický výhled na moře a okolí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kronos studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Kronos

Velice romantický studiový dům Kronos (Menší patrová vilka s bazénem )  je postaven ve svahu v klidné části letoviska Bali, cca 50 m od malé písečné pláže, která je dosažitelná po schůdcích a využívají ji především klienti tohoto domu. Další pláže jsou vzdálené od studií 10 – 15 minut volnou chůzí. Samotné centrum letoviska Bali je vzdáleno asi 800 m. Díky své poloze je ze studií i z terasy od bazénu nádherný romantický výhled na moře a okolí.

Ubytování ve studiích Kronos

Ve studiích Kronos se bydlí v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových studiích s možností přistýlky, vybavených kuchyňským koutem s ledničkou, vařičem a základním nádobím.Všechna studia ve vilce Kronos mají sociální zařízení se sprchovým koutem a WC a balkon nebo terasu s nádherným výhledem do hor a na moře.Vybavení a služby

Stravování

Dle zájezdu, bez stravy. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze. Vlastní, nejbližší tradiční řecká taverna, je pouhých pár kroků od studií.

Náš názor na studia Kronos:

Toto ubytování doporučujeme milovníkům přírody a romantiky a také těm, kteří rádi šnorchlují a nevyhýbají se možnostem sportovních aktivit či výletům po okolí.

Zájezdy do studií Kronos

Přehled zájezdů do studií Kronos si zobrazíte kliknutím na záložku Ceny zájezdů nad fotkami výše nebo na odkaz níže. Jste-li z Brna, můžeme pro studia Kronos doporučit ještě nabídku CK Iason Hellenic. Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd a při jeho objednání u CK řeknete, že jste nabídku našli na těchto stránkách Řecko v detailech, dostanete od nich extra slevu ve výši 500,- Kč.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.