Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lefkoniko Bay

Hotel Lefkoniko Bay disponující studii a partmány se nachází 800 metrů od města Rethymno a pouhých 50 m od písečné pláže. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, kteří vyhledávají pobyt téměř na pláži a současně velmi blízko živého centra s mnoha možnostmi vyžití, počínaje nákupy, stravování a zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lefkoniko Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lefkoniko Bay

Hotel Lefkoniko Bay byl postaven v roce 1999 a v roce 2000 prošel rekonstrukcí a je to hotel s ideální polohou jen cca 50 m od písčité pláže a cca 800 m od centra letoviska s mnoha bary, obchody, tavernami a nočním životem. Od letiště v Heraklionu je hotel vzdálen cca 83 km.

Vybavení hotelu Lefkoniko Bay

Recepce, směnárna, místnost pro zavazadla, prádelna, bar, bar u bazénu, restaurace, restaurace a la carte, 2 venkovní bazény, Internetová kavárna, stolní tenis, kulečník, šipky, stolní fotbal, občasné řecké večery.

Vybavení studií a apartmánů

Celkem 70 studií a apartmánů je vybaveno vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů, kuchyňským koutem, trezorem, klimatizací, sat TV, telefonem, lednicí a balkonem nebo terasou.

Strava

Dle CK. Bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře snídaně (v hotelu Lefkoniko Beach), odpolední snacky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje - možno využívat i ve vedlejším hotelu Lefkoniko Beach.

Pláž

Cca 50 m od písčité pláže.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.