Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marina

Menší rodinný hotel Marina s příjemnou atmosférou se nachází ve známém a vyhledávaném letovisku Matala, které má všechny předpoklady k prožití pohodové a odpočinkové dovolené s možnostmi vyžití, nákupů a návštěv místních taveren. Centrum městečka se nachází asi 500 m od hotelu. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, počínaje rodinami s dětmi až po samostatné páry.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Marina

Menší hotel s poklidnou přátelskou atmosférou se nachází v letovisku Matala, které je vhodné pro pohodovou a odpočinkovou dovolenou. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 500 m od hotelu. Centrum městečka Matala je vzdáleno cca 900 m. Letiště v hlavním městě Heraklion je vzdáleno cca 70 km.

Vybavení hotelu Marina

Hotel rodinného typu svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci a bar. Na recepci jsou k dispozici bezpečnostní schránky. V udržované zahradě se nachází bazén.

Vybavení pokojů

Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, miniledničku a balkon nebo terasu.

Stravování

Dle CK. Snídaně formou bufetu.

Pláž

Písčitá pláž, umístěná v menším zálivu, má pozvolný vstup do moře a nachází se cca 1 100 m od hotelu. Vstup do moře je místy kamenitý. Sprchy k dispozici.

Hotel na internetu

www.matala-marina.gr

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.