Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Silva Maris

Luxusní hotel Silva Maris se nachází ve východní části živého letoviska Hersonissos na Krétě,asi 30 minut od letiště v Heraklionu. Silva Maris se nachází přímo u pláže, je postaven ve stylu typické krétské vesničky zasazené do krásné zahrady.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Silva Maris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Silva Maris

Tento luxusní hotel Silva Maris se nachází ve východní části živého letoviska Hersonissos,asi 30 minut od letiště v Heraklionu. Silva Maris se nachází přímo u pláže, je postaven ve stylu typické krétské vesničky zasazené do krásné zahrady.

Stravování

All inclusive. Program all inclusive formou bufetu. Alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby (do 23:00 h), drobné občerstvení v průběhu dne (v určité hodiny) v hotelu.

Ubytování

Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana), balkon nebo terasu, radio, TV/sat, telefon, malou ledničku, vysoušeč vlasů a kávovar.

Vybavení

Hotel Silva Maris disponuje několika typy pokojů: klasické dvoulůžkové pokoje, rodinné pokoje, pokoje pro handicapované a bungalovy s výhledem na moře, bazén nebo do zahrady. K vybavení hotelu patří: dvě restaurace, tři bary, TV a brigde místnost, konferenční místnost, internet, směnárna, lékař, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, animační programy pro děti i dospělé. Pro děti dětský miniklub a hřiště. Dále pak tenisový kurt, stolní tenis a plážový volejbal.

Doporučení

Hotel Silva Maris je součástí řetezce Maris Hotels, které jsou oblíbené pro své perfektní služby

Pláž

Hotel Silva Maris leží přímo u menší písečné pláže. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.