Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Penelope

Penelope, jednoduchý nově renovovaný hotel s apartmány se nachází na klidném místě v blízkosti písčité pláže v letovisku Stalis, nedaleko hlavní silnice letoviska, 600 m od centra Stalis, 10 min jízdy od center letovisek Malia a Hersonissos a 30 km od letiště v Heraklionu. Hotel Penelope je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Penelope, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Penelope

Penelope, jednoduchý nově renovovaný hotel s apartmány se nachází na klidném místě v blízkosti písčité pláže v letovisku Stalis, nedaleko hlavní silnice letoviska, 600 m od centra Stalis, 10 min jízdy od center letovisek Malia a Hersonissos a 30 km od letiště v Heraklionu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Na pláž se dá dojít podchodem pod silnicí.

Vybavení hotelu Penelope

trezory, restaurace, snack bar/kavárna, bar u bazénu, bazén, stolní tenis, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Hotel Penelope nabízí apartmány s jednou oddělenou ložnicí až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, trezorem, telefonem, kuchyňkou s troubou, elektrickým vařičem, konvicí a ledničkou a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

trezor, klimatizace, kulečník, stolní tenis

Pro děti

dětský koutek, deskové hry, TV s DVD.

Pláž

Hotel Penelope leží cca 300 m od pláže. lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. vodní sporty na pláži za poplatek

Strava

dle CK, All inclusive: kontinentální snídaně (08:00 – 10:00), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 20:30), občerstvení (15:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 22:30).

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.