Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Villa Kalypso

Villa Kalypso zaujme především díky své poloze v oblíbeném letovisku Agia Marina, s dobrou dostupností zábavy, vyžití a nákupů. Historické město Chania je dobře dostupné i místní autobusovou dopravou.  Nespornou výhodou tohoto ubytování je poloha přímo u dlouhé písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Villa Kalypso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Kalypso

Velmi příjemný menší komplex studií a apartmánů Kalypso leží přímo u písečné pláže, ve známém vetším letovisku Agia Maria. V blízkosti se nachází obchůdky, bary, restaurace. Letiště v Chanii cca 12 km.

Vybavení studií a apartmánů Kalypso

 Standardně zařízená studia s možností jedné přistýlky, vybavená kuchyňkou s lednicí, TV, balkonem nebo terasou, koupelnou se sprchou a WC. Klimatizace a trezor za poplatek. 

Pláž

Krásná, písečná pláž přímo u ubytování.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.