Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elpis

Dobře udržovaný apartmánový dům Elpis leží v klidné části Anaxosu pouhých 30 metrů od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Dům disponuje 2 lůžkovými studii, která jsou prostorná a vkusně a účelně zařízená.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elpis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánového domu Elpis

Dobře udržovaný apartmánový dům Elpis stojí v klidné části Anaxosu v docházkové vzdálenosti od písečné pláže (pouhých 30 metrů), i od  nákupních možnosti (cca 300 metrů).

Vybavení domu a studií Elpis

Některá studia jsou v přízemí, jiná v patře s částečným výhledem na moře. Studia jsou prostorná, vkusně a účelně zařízená.

Studio pro 2 osoby je prostorná místnost s oddělenými dvěma postelemi. Je zde předsíňka s kuchyňskou linkou, která má vybavení pro základní vaření. Součástí kuchyňky je i lednička. Pokoje v patře mají oddělené balkony, v přízemí ohraničené terásky se zahradním nábytkem. Sociální zařízení, sprchový kout. TV, klimatizace za poplatek dle CK. Není zde možnost přistýlky.

Sport a zábava

Vodní sporty a atrakce na pláži za poplatek. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za konzumaci v plážovém baru nebo za 7 EUR/set/den. Doporučujeme využít možnost místních fakultativních výletů.

Pláž

Písečná s pozvolným vstupem do vody je vzdálená od domu Elpis pouhých 30 metrů. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za konzumaci v plážovém baru nebo za poplatek. Na pláži možnost vodních sportů za poplatek

Stravování

dle CK, vlastní 

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.