Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rosa´s House

Největší předností ubytování v Rosa´s House je vynikající poloha v blízkosti pláže. Doporučujeme nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro páry, které upřednostňují pohodlný dosah pláže a centra Petry, které je vzdálené pouhých 150 metrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rosa´s House, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Rosa´s House

Řadový domek se nachází na okraji centra Petry nedaleko písčito-oblázkové pláže. Přesto, že se dům nalézá v centru, dá se předpokládat klidné prostředí, protože je od hlavní komunikace oddělen chodníkem a společným upraveným prostorem. Nedaleko jsou taverny, kavárny a obchody. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Vybavení apartmánů Rosa´s House

Apartmán s jednou oddělenou ložnicí a obývací kuchyní je umístěn v 1. patře, má 2 balkóny (výhled na moře a do zadního dvora a zeleně). Ložnice má 2 lůžka a v obytné kuchyni je rozkládací gauč (až 2 pohodlná lůžka). Apartmán je vybaven koupelnou s vanou, WC a pračkou, TV a klimatizací (za příplatek). Kuchyňský kout je dobře vybavený (el. vařič, lednička s mrazákem, el. trouba a základní nádobí). Na vyžádání je k dispozici dětská postýlka zdarma.

Stravování

Dle CK, bez stravy.

Pláž

Pláž se nachází 65 metrů od apartmánového domu Rosa´s House.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.