Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elena Studios and Suites

Hezká a dobře udržovaná studia Elena leží v centru Ornosu, jen kousek od pláže a veškerého občanského vybavení.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elena Studios and Suites, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Elena

Studia Elena se nacházejí v obci Ornos asi 3,5 km od hlavního města Mykonos a v blízkosti jedné z oblíbených pláží Ornos Beach (necelých 300 m). A ve stejné vzdálenosti je pak pláž Korfos, která je oblíbená díky svým skvělým podmínkám pro windsurfing. V okolí dále naleznete mnoho restaurací a taveren spolu s obchůdky a supermarkety.

Vybavení pokoje

K dispozici jsou dvoulůžková studia, která jsou vybavena koupelnou s WC, fénem, klimatizací, TV, trezorem, Wi-Fi, ledničkou a kuchyňkou se základnám vybavením, balkónem či terasou.

Shrnutí

Soukromé ubytování v centru Ornosu, jen kousek od pláže a veškerého občanského vybavení.

Pláž

Oblíbená písečná pláž Ornos je od studií Elena vzdálena cca 65 m. Jedná se o organizovanou a hojně navštěvovanou pláž.

Vzdálenosti

Pláž: cca 300 m Centrum města Mykonos: cca 3 km

Aktuální popis od CK

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 0,5 za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio, nikoliv za osobu a platí se na místě.Cena zahrnujeletenku Praha -...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.