Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anatoli I

Příjemná studia Anatoli I byla postavená do klidného prostředí ve vilové části letoviska Nei Pori, asi 300 metrů od centra a 180 metrů od písečné pláže. Pobřežní promenáda láká na dlouhé procházky a stylové plážové bary na osvěžení. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anatoli I, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Anatoli I

Ve vilové části Nei Pori, asi 300 m od centra střediska, leží v těsném sousedství 2 budovy studií Anatoli (I a II). Na širokou písečnou pláž s pestrou nabídkou vodních sportů je to jen cca 180 m. Možnosti menších nákupů se vám naskytnou i v blízkosti vilek (asi 100 m).

Ubytování / Vybavení:

Budova Anatoli I má kapaciku 5 studií. Jsou to studia pro 3-4 osoby, kde nechybí  klimatizace (za poplatek),TV, kuchyňský kout, základní nádobí, lednička, koupelna(sprcha/WC) a balkon nebo terasa.

Pláž

Široká písečná pláž je ve vzdálenosti 180 metrů od studií Anatoli I. Lehátka a slunečníky za poplatek. Nabídka vodních sportů.

Stravování

dle CK, vlastní

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.