Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympic Beach

Pěkný hotel Olympic Beach v centru letoviska Nei Pori se nachází jen 50 metrů od široké písečné pláže, na kterou je čelní nebo boční výhled ze všech balkónů. Svou polohou zajišťuje Olympic Beach klidné ubytování, přitom kavárničky, obchůdky i restaurace jsou na dosah. Oblast - Olympská riviéra

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Olympic Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Olympic Beach

Pěkný hotel Olympic Beach v centru letoviska Nei Pori se nachází jen 50 metrů od široké písečné pláže, na kterou je čelní nebo boční výhled ze všech balkónů. Svou polohou zajišťuje Olympic Beach klidné ubytování, přitom kavárničky, obchůdky i restaurace jsou na dosah.

Vybavení

Pokoje mají kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, což je velmi výhodné zejména pro rodiny s malými dětmi. Předpokládá se využití vlastního nádobí, talíře, příbory ani hrnce ve vybavení nejsou. Okna jsou doplněna sítěmi proti komárům, za poplatek možnost pronájmu trezoru. Kromě restaurace nabízí tento dobře vedený hotel i posezení v baru a předzahrádce, kde se servíruje vyhlášená pizza.

Ubytování v hotelu Olympic Beach

Klimatizované dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, rádio, lednička, telefon, balkón.

Stravování

Dle ck, polopenze formou bufetu.

Hotel Olympic Beach ***  - pokoje 2012

Dvoulůžkový pokoj.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.