Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama

Hotel Panorama se studii v zahradách se nachází v kopci na okraji živého letoviska Faliraki na Rhodosu. Je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panorama, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Panorama

Hotel Panorama se studii v zahradách se nachází v kopci na okraji živého letoviska Faliraki, 1,5 km od pláže Ladiko a centra letoviska s obchody, bary a tavernami a 30 km od letiště v Rhodu. 5 min chůze od hotelu Panorama je autobusová zastávka se spojením do letovisek Lindos, Rhodos, Charaki a další.

Vybavení hotelu Panorama

recepce, internet, žehlička k zapůjčení, snack bar u bazénu se SAT TV, bazén, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Hotel Panorama nabízí dvoulůžková studia s možností 2 přistýlek pro děti nebo 1 přistýlkou pro dospělého a 1 přistýlkou pro dítě. Pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, trezorem, vybavenou kuchyňkou a verandou. Úklid probíhá 2x týdně, stejně tak výměna ručníků a lůžkovin. Internet, trezor a klimatizace za poplatek (dle CK).

Pro děti

dětský bazén.

Strava

dle CK, Vlastní stravování: vlastní stravování.

Pláž

Hotel Panorama leží cca 1500 m od pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.