Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Calimera Porto Angeli

Na východním pobřeží ostrova, na konci menšího letoviska Stegna s nádhernou písečnou pláží a s malým přístavem, stojí hotelový komplex Calimera Porto Angeli. Oblíbená a mnohými turisty vyhledávaná písečná pláž je opravdu jen na skok - hned před areálem hotelu. K poznávání Rhodosu vám pomůže i autobusové spojení do vesničky Archangelos, odkud můžete navštívit další zajímavá místa na ostrově.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Calimera Porto Angeli, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Calimera Porto Angeli:

Na východním pobřeží ostrova, na konci menšího letoviska Stegna s nádhernou písečnou pláží a s malým přístavem, stojí hotelový komplex Calimera Porto Angeli. Oblíbená a mnohými turisty vyhledávaná písečná pláž je opravdu jen na skok - hned před areálem hotelu. K poznávání Rhodosu vám pomůže i autobusové spojení do vesničky Archangelos, odkud můžete navštívit další zajímavá místa na ostrově.

Kapacita:

202 pokojů

Vybavení / Sport / Zábava:

Recepce, směnárna, prostorná vstupní hala s přilehlým lobby barem/kavárnou a venkovní terasou, odkud je výhled na moře. Restaurace s dětským koutkem. Nápoje se podávají v Nautilus baru a ve snack baru u bazénu. V areálu hotelu Calimera Porto Angeli se nachází i TV koutek, konferenční místnost pro 130 účastníků, internetové připojení, minimarket, zlatnictví, řemeslnická dílna s prodejnou, parkoviště a půjčovna aut. Pro sport a zábavu je zde rozlehlý bazén - slunečníky, lehátka a plážové osušky jsou u bazénu i na pláži zdarma, tenisový kurt, aerobik, masáže, víceúčelové hřiště (fotbal, volejbal, basketbal a jiné). Pro děti dětské hřiště, miniclub (4-12 let - CALIMERINI CLUB), dětský bazén, animační program, baby-sitting. Hotel Calimera Porto Angeli příležitostně organizuje řecký večer/barbeque, denní a večerní animační program v hotelovém amfiteatru nebo diskotéku.

Ubytování v Calimera Porto Angeli:

Standardní pokoje pro 2 osoby, rodinné pokoje pro 3-4 osoby (3 pevná lůžka + 4. postel je přistýlka) a superior rodinné pokoje s centrální klimatizací (během letních měsíců), koupelna (vana resp. sprcha/WC),fén, telefon, TV/SAT, trezor (za příplatek), rádio, balkon nebo terasa. Pokoje jsou s výhledem na moře nebo na pohoří. Junior Suity pro 2-4 osoby s vlastním bazénem a s oddělenou ložnicí (v některých případech je jeden bazén společný pro dvě nebo tři suity), s dřevěným nábytkem a prostornou terasou, jsou umístěny v areálu na kopci, nad hlavní hotelovou částí. Suity mají stejné vybavení jako standardní pokoje, přičemž klimati-zace je pouze v ložnici. V rodinných pokojích a v suitách je možnost ubytovat max. 3 dospělé osoby a 1 dítě na přistýlce.

Stravování:

All inclusive (hotelová etiketa vyžaduje při večeři u pánů dlouhé kalhoty).

  • snídaně formou bufetu (07:00-10:00), kontinentální snídaně (10:00-11:00)
  • oběd (12:30-14:00)
  • večeře (19:00-21:30) formou bohatých bufetových stolů
  • lehká jídla, káva, čaj s pečivem, zmrzlina, keksy, zákusky během celého dne
  • možnost občerstvení i po půlnoci (po skončení animačních programů)
  • domácí alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00)
  • denní a večerní animační program
  • volejbal, tenis (osvětlení za příplatek), stolní tenis, aerobik, aqua-gymnastika, vodní pólo, plážový volejbal, fitnes a sauna, soutěže, hry (šipky, street-ball a jiné)
  • kurzy řecké kuchyně 1x týdně
  • řecký večer (program)

Náš názor na Calimera Porto Angeli:

Hotel patří do mezinárodní sítě Calimera Aktivhotels, která nabízí svým klientům vysoký standard služeb, čehož důkazem jsou bohaté bufetové stoly, komfortní ubytování a také skvělá poloha.

Aktuální popis od CK

HotelHotel Porto AngeliDoporučeníHotelový komplex v krásné zahradě, ideální pro rodinnou dovolenou.Povinné příplatkyPobytová taxa 3,00 EUR/ pokoj/ noc...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.