Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iatridis Studios

Iatridis Studios se nachází uprostřed zahrady v centru střediska Faliraki, nedaleko krásné písčité pláže a jen několik metrů od supermarketu a taveren. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Tato studia jsou vhodná pro ty z vás, kteří na své dovolené vyhledávají možnosti kulturního vyžití, kterých je ve středisku Faliraki dostatek, a stejně tak jsou vhodná i pro rodiny s dětmi díky krásné písečné pláži.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iatridis Studios, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Iatridis

Iatridis Studios se nachází uprostřed zahrady v centru střediska Faliraki, nedaleko krásné písčité pláže a jen několik metrů od supermarketu a taveren. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Světlá, jednoduše zařízená studia mají dlážděnou podlahu, satelitní TV, bezpečnostní schránku, kuchyňský kout s lednicí, varnou deskou a jídelním stolem a vlastní koupelnu s mini vanou. Tato studia jsou vhodná pro ty z vás, kteří na své dovolené vyhledávají možnosti kulturního vyžití, kterých je ve středisku Faliraki dostatek, a stejně tak jsou vhodná i pro rodiny s dětmi díky krásné písečné pláži.

Ubytování

Standardní pokoj: individuálně ovládaná klimatizace (za poplatek 6 euro/den), TV, Wi-Fi (zdarma), kuchyňský kout s varnou deskou, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), lednička, trezor (za poplatek 10 euro/pobyt), balkon nebo terasa

Umístění studií Iatridis

vzdálenost od: pláže: 500 m, letiště: 17 km, centra: v centru Faliraki, nákupních možností: v okolí hotelu

Stravování

Dle ck: vlastní

Vybavení studií Iatridis

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi na recepci (zdarma), TV koutek, sluneční terasa

Aktuální popis od CK

Řecko / Rhodos / Faliraki. Iatridis Studios se nachází uprostřed zahrady v centru střediska Faliraki, nedaleko krásné písčité pláže a jen několik metrů od...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.