Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Charaki Mare - studia

3 vilky Charaki Mare stojí v první nebo maximálně ve druhé řadě na pobřežní promenádě nad pláží na okraji vesničky Charaki na ostrově Rhodos. Vilky vytváří jeden celek a přitom harmonicky zapadají do místní výstavby. Na pláž se dostanete pohodlně ani ne za 2 minuty a do centra vecničky asi za 5 minut.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Charaki Mare - studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Charaki Mare:

3 vilky Charaki Mare stojí v první nebo maximálně ve druhé řadě na pobřežní promenádě nad pláží na okraji vesničky Charaki. Vilky vytváří jeden celek a přitom harmonicky zapadají do místní výstavby. Na pláž se dostanete pohodlně ani ne za 2 minuty a do centra vecničky asi za 5 minut.

Ubytování:

Standardní studia Charaki Mare jsou buď se 2 lůžky nebo se 2 lůžky a s rozkládacím gaučem. 2lůžková studia jsou v 1. patře, jsou menší a mají výhled na moře (může být i značně omezený). 3lůžková studia mohou být i mezonetového typu nebo klasická. Z prostorných zastíněných teras je buď částečný nebo boční omezený výhled na moře. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), WC, sprchou, fénem, sejfem, klimatizací a TV.

Hodnocení:

Standardní ubytování v krásném místě doporučujeme všem, kteří si umějí vychutnat romantiku řecké vesnice a milují koupání. Místo je také vhodné pro milovníky vycházek do přírody. Vzdálenost od pláže: cca 20 - 50 m. Vzdálenost od centra vesničky: cca 400 m.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.