Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Haraki

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Haraki, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Haraki

Haraki je malebné středisko rozkládající se na písečním břehu cca 250 metrů široké zátoky. Při příjezdu nevypadá steřdisko nic moc, protože jsou vidět vlastně jen zadní strany taveren a apartmánů. Zepředu je to však úplně jiné. Po délce celé zátoky je široká kolonáda, kde na jedné straně je moře s širokou písečnou/jemné kamínky pláží a na straně druhé jsou jednopatrové apartmány. Přízemí je často tavernička či bar, v patře je pak ubytování. Vlastně by se dalo říci, že co dům, to taverna. celé místo působí kouzelným dojmem a pokud k tomu přičteme ještě pláž Agia Agatha, která je jen kousíček odsud, určitě při rozhodování kam na dovolenou středisko Haraki nevynechejte. A pokud sem žádný zájezd nenajdete, stavte se alespoň na kávu. Haraki za to určitě stojí. 

Na kopci nad zálivem Haraki se vypíná zřícenina johanitského hradu Feraklos.

Co v Haraki ?

V Haraki nejsou žádné extrémní sporty nebo diskotéky, ale krásně se zde korzuje, je tu spousta stylových taverniček a barů. Pro lidi vyhledávající rušná letoviska je Haraki nic moc, ostatní, kdo chtějí klid a pohodu, si Haraki užijí.

Taverny jsou umístěny na pěší zóně na břehu malebné zátoky nad písečno-oblázkovou pláží. Nabízejí řecké speciality například i taramasalatu.

Ostatní střediska na ostrově Rhodos

Na Rhodos se ještě jezdí hlavně do středisek Afandou, Faliraki, Gennadi, Haraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Kremasti, Lardos - středisko, Lindos, Pefki, Rhodos, Stegna a Theologos.

Tipy na hotel v letovisku Haraki

Charaki Mare - studia

3 vilky Charaki Mare stojí v první nebo maximálně ve druhé řadě na pobřežní promenádě nad pláží na okraji vesničky Charaki. Vilky vytváří jeden celek a přitom harmonicky zapadají do místní výstavby. Na pláž se dostanete pohodlně ani ne za 2 minuty a do centra vecničky asi za 5 minut.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---