Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fantasia

Hotel Fantasia s rodinnou atmosférou se nachází na ostrově Rhodos cca 450 m od široké písčité pláže a prošel náročnou rekonstrukcí. Leží v klidné části rušného letoviska, hlavní nákupní třída je vzdálena cca 200 m. Nejbližší supermarket je 30 m a autobusová zastávka 100 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fantasia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Fantasia

Hotel Fantasia s rodinnou atmosférou se nachází cca 450 m od široké písčité pláže a prošel náročnou rekonstrukcí. Leží v klidné části rušného letoviska, hlavní nákupní třída je vzdálena cca 200 m. Nejbližší supermarket je 30 m a autobusová zastávka 100 m.

Stravování

Polopenze, snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování v hotelu Fantasia

pěkné a prostorné dvoulůžkové nebo třilůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, chladničkou, fénem, TV/SAT a balkónem. Klimatizace a bezpečnostní schránka za poplatek (7,- €/den a 3 €/den).

Vybavení a služby

Recepce, restaurace, bar s TV, venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), pool bar, billiard, air – hokej, video hry, internet za poplatek, prádelna.

Aktuální popis od CK

Poloha Centrum Faliraki cca 500 m Restaurace, bary aobchůdky cca200 m Letiště Rhodos cca 15 km Pláž Písčitá pláž cca 350 m, od kterého je oddělena místní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.