Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golf View

Příjemný hotel Golf View, postavený v kopci s krásným výhledem na moře a nedaleké golfové hřiště, se nachází v letovisku Afandou. Větší vzdálenost od pláže kompenzuje hotel svozem k pláži zdarma a také službami all inclusive.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golf View, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Golf View

Na okraji Afandu, daleko od ruchu letoviska, se na kopci tyčí hotel Golf View, který nabízí velkolepý výhled na Středozemní moře, pláž Afandu a nedaleké golfové hřiště. Od centra letoviska nebo oblázkové pláže je vzdálený cca 900 m, ke golfovému hřišti je to pouze 100 m. Hotel zabezpečuje 3-4 x denně transfer na pláž minibusem zdarma.

Vybavení hotelu Golf View:

vstupní hala s recepcí * restaurace * taverna * bar * bazén * lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek * dětské hřiště * biliard * tenis * minimarket * TV kout * sauna a vířivka.

Ubytování:

Hotel Golf View nabízí pokoje pro 2-3 osoby * telefon * koupelna/WC * fén * TV* klimatizace (za poplatek na místě) * balkon.

Stravování.

dle CK, all inclusive, snídaně, oběd, večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, místní víno, čepované pivo, likéry, ouzo, gin, lehké občerstvení, čaj, káva

Pláž

Oblázková pláž je  od hotelu Golf View vzdálena asi 900 metrů, hotel Golf View zajišťuje 3-4x denně transfer na pláž minibusem zdarma. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.