Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hercules

Hotel Hercules je příjemný a velmi oblíbený rodinný hotel umístěný v udržované zahradě v klidné části letoviska Faliraki. Výhodou hotelu Hercules je jeho poloha nedaleko jediné nudistické pláže na ostrově Rhodos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hercules, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Hercules

Velmi oblíbený rodinný hotel Hercules je umístěný v pěkně udržované zahradě, v klidné části letoviska Faliraki. Hotel je situován cca 450 m od centra Faliraki, cca 400 m od nejbližší písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a cca 500 m od hotelu leží jediná nudistická pláž na ostrově.

Vybavenost hotelu

V hotelu Hercules najdete bazén, dětský bazén, společenskou místnost s SAT TV a pool bar.

Vybavení pokojů

Hotel Hercules disponuje 43 pokoji. Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky jsou jednoduše zařízeny. Součástí každého pokoje je vlastní soc. zařízení, lednička, klimatizace (za poplatek dle CK) a balkon/terasa. Možnost pronájmu trezoru (za poplatek dle CK).

Stravování

dle CK, snídaně formou švédských stolů.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená od hotelu Hercules cca 400 m. Slunečníky a lehátka za poplatek. 500 metrů od hotelu Hercules jediná nudistická pláž na Rhodosu

Aktuální popis od CK

Poloha a popisTento rodinný hotel Hercules je umístěný v pěkně udržované zahradě, v klidné části letoviska Faliraki. Letovisko Faliraki je známé pro svou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.