Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rainbow

Městský hotel Rainbow s příjemnou atmosférou s historickým centrem města Rhodos na dosah je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, počínaje rodinami až po samostatné páry. Klienti ocení nejen služby ale také možnosti vyžití a nákupů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rainbow, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Rainbow

Ve městě Rhodos, cca 900 m od jeho historického centra, byl postaven hotel Rainbow. Sestává z třípatrové budovy, přičemž v jeho areálu najdete i bazén s fontánkou. Od pláže a přístavu Zephyros ho dělí asi 400 m. Jeho skvělá poloha umožňuje prožít nejen pohodovou odpočinkovou dovolenou, ale zároveň dává možnost zažít noční život a poznávání historických památek. Letiště je v dosahu cca 15 km.

Vybavení hotelu Rainbow

Recepce * trezor na recepci (za poplatek) * venkovní bazén s fontánou * sluneční terasa * slunečníky a lehátka u bazénu * snack bar u bazénu * restaurace * hlavní bar * WiFi (za poplatek) * parkoviště.

Vybavení pokojů

Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky * klimatizace (za poplatek) * mini lednička * TV * telefon * koupelna / WC * balkon

Stravování

Dle CK. All inclusive.

Pláž

Písčito-oblázková cca 400 m.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisRainbow Hotel se nachází přibližně 800 metrů od historického centra Rhodosu, 400 metrů od pláže Zephyros i přístavu.Vybavení hoteluRestaurace,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.