Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ibiscus

Hotel Ibiscus leží v nejsevernější špičce ostrova na písčité centrální pláži Elli (Rhodos - Eli (jihovýchod)), od které je oddělen pouze pobřežní komunikací a na slavné pláži Mandraki jste asi za 5 minut pěšky. Rhodos - staré město vhodné ke krásné procházce, které je obehnáno hradbami,je vzdáleno cca 10 minut chůze.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ibiscus, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ibiscus

Hotel Ibiscus leží v nejsevernější špičce ostrova na písčité centrální pláži Elli (Rhodos - Eli (jihovýchod)), od které je oddělen pouze pobřežní komunikací a na slavné pláži Mandraki jste asi za 5 minut pěšky. Rhodos - staré město vhodné ke krásné procházce, které je obehnáno hradbami,je vzdáleno cca 10 minut chůze. Naleznete zde množství obchůdků, taveren, restaurací, kaváren, cukráren, diskoték a barů. Mezinárodní letiště Diagoras je 15 minut jízdy.

Stravování

Snídaně. Formou bufetu, možnost dokoupení obědů nebo večeří za příplatek.

Ubytování v Ibiscus

Moderně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha,WC), vysoušečem vlasů, trezorem, klimatizací a topením, SAT/TV, rádiem, telefonem, lednicí. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Ibiscus je hezky zařízený hotel s celkem 205 pokoji na 6 podlažích nabízí vstupní halu s prostornou recepcí, klimatizovanou nekuřáckou restauraci (červen až polovina září), výtahy a TV místnost. Z baru a terasy máte nádherný výhled na moře. K venkovnímu vybavení patří malý sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky (lehátka a slunečníky zdarma). Hotel leží blízko zábavního i historického centra a na centrální pláži je velká nabídka vodních sportů.

Doporučení

Hotel Ibiscus doporučujeme ke strávení aktivní dovolené. Leží zábavního i historického centra a na centrální pláži je velká nabídka vodních sportů.

Pláž

Hotel Ibiscus leží přes cestu asi 20m od písčité hlavní pláže (Středozemní moře) a asi 200 m od oblázkové pláže (Egejské moře). Lehátka a slunečníky za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.