Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lagonas hotel

Hotel Lagonas je postaven na okraji letoviska Faliraki na ostrově Rhodos, pouhých 50 m od písečné pláže, nejbližší obchůdky a bary jsou cca 200-300 m vzdálené. Ubytování blízko pláže, v dosahu živého letoviska, přesto v klidnější části, vhodné pro všechny věkové kategorie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lagonas hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lagonas

Hotel Lagonas je postaven na okraji letoviska Faliraki na ostrově Rhodos, pouhých 50 m od písečné pláže, nejbližší obchůdky a bary jsou cca 200-300 m vzdálené.

Pokoje - studia

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, všechny s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským vybaveným koutem s lednicí, dvouvařičem, telefonem, klimatizací, rádiem a belkonem.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované v následujícím pořadí

Sport a zábava

K hotelu Lagonas patří bazén, bar, bar u bazénu, v letovisku Faliraki najdete nesčetné možnosti nákupů, zábavy, vodních sportů.

Pláž u hotelu Lagonas

Písečná, pozvolna se svažující do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Názor CK

Ubytování blízko pláže, v dosahu živého letoviska, přesto v klidnější části, vhodné pro všechny věkové kategorie.

Aktuální popis od CK

DoporučeníMenší hotel ve vyhledávaném letovisku Faliraki - v těsném sousedství hotelu Faliraki Bay, v blízkosti krásné písčité pláže a v dosahu centra...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.