Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iris

Moderní rodinný třípatrový hotelový komplex se studiemi Iris se nachází na kopci v letovisku Afandou na ostrově Rhodos. Hotel Iris nabízí dvoulůžkové pokoje a studia s možností 1 přistýlky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Iris

Moderní rodinný třípatrový hotelový komplex se studiemi Iris se nachází na kopci v letovisku Afandou, 300 m od centra letoviska se s poustou obchodů, restaurací, barů a diskoték a 22 km od letiště. 2 km od hotelu je golfové hřiště.

Vybavení hotelu Iris

recepce, trezory, půjčovna aut, výtahy, internet, TV místnost, restaurace, hlavní bar, bar u bazénu, bazén, herna s video hrami, kulečník, stolní tenis, šipky, stolní hokej, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Hotel Iris nabízí dvoulůžkové pokoje a studia s možností 1 přistýlky, i s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, větrákem, telefonem a balkónem nebo terasou. Studia mají navíc vybavenou kuchyňku s ledničkou. Klimatizace a větrák na vyžádání za poplatek.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, větrák, internet, trezory, kulečník, vodní sporty na pláži.

Pro děti

V hotelu Iris je dětský bazén, dětské hřiště, dětské menu v restauraci.

Strava

dle CK, Snídaně: bufetové snídaně (07:00 – 09:30). Polopenze: bufetové snídaně (07:00 – 09:30), bufetové večeře (19:00 – 20:30). All inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 09:30), bufetové obědy (12:30 – 13:30), bufetové večeře (19:00 – 20:30), občerstvení (11:00 – 12:00), odpolední káva/čaj (15:30 – 17:30), zmrzlina pro děti do 12 let (15:00 – 15:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 22:00).

Pláž

Hotel Iris leží cca 1000 m od pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vodní sporty za poplatek.

Aktuální popis od CK

PopisOblíbený rodinný hotelový komplex se nachází na kopci v letovisku Afandou, do 800 m do centra tradiční Afandou vesničky kde jsou k dizpozici restaurace,...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.