Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kostas studia

Komplex studií Kostas (tvořen dvěma budovami a zahradou) leží na ostrově Rhodos v klidnější části oblíbeného letoviska Faliraki cca 150 m od centra s množstvím obchůdků, taveren a restaurací a cca 300 m od písečné pláže s jemnými kamínky. V blízkosti studií Kostas (u hotelu Fantazia) jsou k dispozici bazény (vstupné zdarma, podmínkou je konzumace kávy nebo nápoje, pokud je u bazénu bar).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kostas studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Kostas

Komplex studií Kostas (tvořen dvěma budovami a zahradou) leží v klidnější části oblíbeného letoviska Faliraki cca 150 m od centra s množstvím obchůdků, taveren a restaurací a cca 300 m od písečné pláže s jemnými kamínky. V blízkosti studií Kostas (u hotelu Fantazia) jsou k dispozici bazény (vstupné zdarma, podmínkou je konzumace kávy nebo nápoje, pokud je u bazénu bar).

Ubytování

Ubytování je ve studiích Kostas je zajištěno ve dvoulůžkových studiích s možností přistýlky vybavených kuchyňským koutem, soc. zařízením (sprcha, WC) a balkónem. Klimatizace za příplatek.

Strava

Dlke zájezdu, Vlastní, možnost dokoupení polopenzí formou buffetu na místě u delegáta (cena cca 15 Euro/os./den)

Pláž u studií Kostas

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře

Zábava

Vodní sporty, plážový volejbal, bungee-jumping, vodní lyžování, wind surfing, paragliding, banana a další), půjčoven automobilů, motocyklů, restaurací i tradičních taveren, obchůdků všeho druhu, zlatnictví, barů a diskoték, největší řecký Aquapark s množstvím bazénů, tobogánů a hydromasáží a také lunapark

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.