Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sabina

Klidný a atraktivní hotel Sabina je ideální pro rodiny, páry, mladé lidi a ty, kteří chtějí prožít příjemnou dovolenou v přátelské atmosféře. Hotel sabina se nachází na západním pobřeží ostrova Rhodos, asi 1 km od vesnice Theologos a pouhých 100 metrů od pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sabina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sabina

Klidný atraktivní hotel Sabina se nachází na západním pobreží ostrova Rhodos, pouze 100 m od pláže, 1 km od vesnice Theologos, 20 km od mesta Rhodos a 5 km od letište. Je velmi blízko k údolí motýlu.

Vybavení hotelu Sabina

SABINA HOTEL je klidný a atraktivní hotel. Je ideální pro rodiny, páry, mladé lidi a ty, kteří chtějí mít příjemnou dovolenou v uvolněné a přátelské atmosféře. Tří patrový hotelový komplex má 69 prostorných pokojů. Je zde recepce, mini market, příjemné lobby, bar, TV místnost, herna, internetový koutek a restaurace s krásnou terasou. Dále je zde dětský bazén, plavecký bazén, dětské hřiště a krásná hotelová zahrada. restaurace nabízí místní i mezinárodní speciality a v baru mnoho napojů.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje v hotelu Sabina jsou zařízeny v moderním stylu se socialním zařízením (vana či sprchový kout), telefonem s přímou volbou, TV, klimatizací, vysoušečem vlasů, terasou nebo balkonem s výhledem na moře, do zahrady nebo na bazén. Klimatizace za poplatek dle CK.

Pláž

Hotel Sabina se nachází 100m od krásné písčito oblázkové pláže. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport

Vodní sporty, zejména windsurfing a kite surfing na pláži za poplatek.

Stravování

dle CK, snídaně nebo polopenze. • Snídaně: formou bufetu • Večeře: formou bufetu Restaurace a lá carte (obědy a večeře) (12.00 - 21.30) BARY: • Bar s nápoji a svačinou: (10.00 - 17.00) • Hlavní bar: (10.00 - 1.00)

Aktuální popis od CK

Sabina hotel je tiché a atraktivní ubytování vhodné po rodiny, páry, mladé lidi a hlavně pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou v uvolněné a přátelské...

Poloha a popisSabina hotel je tiché a atraktivní ubytování vhodné po rodiny, páry, mladé lidi a hlavně pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou v uvolněné a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.