Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympic Palace

Klasický, postupně renovovaný rozlehlý hotelový komplex Olympic Palace je zasazený v zeleni střediska Ixia, od pláže je pouze přes silnici, v okolí je řada kaváren, restaurací, barů, klubů a obchůdků, do hlavního města Rhodos je to jen 5 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Olympic Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Olympic Palace

Klasický, postupně renovovaný rozlehlý hotelový komplex Olympic Palace je zasazený v zeleni, od pláže je pouze přes silnici, v okolí je řada kaváren, restaurací, barů, klubů a obchůdků, do hlavního města Rhodos je to jen 5 km.

Pláž

Hotel Olympic Palace je cca 50 m od oblázkovo-písečné pláže (přes silnici)

Vybavení hotelu Olympic Palace

vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, 4 konferenční místnosti, 2 venkovní bazény (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), bazén pro děti, vnitřní bazén, WiFi v lobby (za poplatek), diskotéka, parkoviště, internetová kavárna, amfiteátr, posilovna, sauna, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, animační programy.

Služby

internet, vodní sporty na pláži (windsurfing, Jet Ski, plážový volejbal), v blízkosti hotelu – jízda na koni, potápění, jachtaření.

Ubytování v hotelu Olympic Palace

standardní klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), SAT/TV, připojení k internetu, telefon, minibar, vybavení na přípravu kávy/čaje, trezor, balkon/terasa; renovované superior pokoje – na vyžádání; junior suity – prostornější renovované s obývací částí a výhledem na moře; suity s výhledem na moře – prostornější, renovované, s oddělenou ložnicí (přistýlky v obývacím pokoji – sofa).

Děti

dětský bazén, miniklub, hřiště, animační programy.

Doporučení

Pro milovníky rušného letoviska Ixia podél hlavní komunikace vedoucí po pobřeží do hlavního města Rhodosu – ideálně dostupného taxíkem nebo místním busem.

Aktuální popis od CK

HotelHotel Olympic PalaceDoporučeníPro milovníky rušného letoviska Ixia podél hlavní komunikace vedoucí po pobřeží do hlavního města Rhodosu – ideálně...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.