Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maroula

Hotel Maroula, skládající se z 1 třípatrové budovy s 18 studii, se nachází na ostrově Rhodos v zahradě na okraji letoviska Faliraki, asi 1,5 km od jeho centra a 15 km od letiště v Rhodu. 300 m od hotelu jsou obchody, super market, restaurace a zastávka autobusu. Hotel Maroula nabízí dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky. Studia jsou vybavena koupelnou s WC, klimatizací, vybavenou kuchyňkou, ledničkou, varnou konvicí a balkónem nebo terasou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Maroula, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu Maroula

Hotel Maroula nabízí dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky. Studia jsou vybavena koupelnou s WC, klimatizací, vybavenou kuchyňkou, ledničkou, varnou konvicí a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Poloha

Hotel Maroula, skládající se z 1 třípatrové budovy s 18 studii, se nachází v zahradě na okraji letoviska Faliraki, asi 1,5 km od jeho centra a 15 km od letiště v Rhodu. 300 m od hotelu jsou obchody, super market, restaurace a zastávka autobusu.

Vybavení:

recepce, trezory, TV, snack bar – podávají se zde i snídaně a večeře, bazén.

Pláž:

cca 400 m od písčito-oblázkové pláže

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace, lednička.

Pro děti:

Hotel Maroula nabízí dětský bazén.

Stravování :

Dle CK, bez stravy, polopenze, plná penze

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.