Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thalia

Hotel Thalia, který je postavený v klasickém řeckém stylu se nachází nedaleko centra letoviska Pefkos. Hotel disponující pokoji, studii a apartmány je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů. Hostům je k dispozici recepce, venkovní bazén, mini market, restaurace a bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thalia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Thalia

Thalia je hotel v typicky řeckém stylu, velice příjemný, jednoduchého charakteru, spíše pro nenáročné klienty. Na pláž je to od hotelu cca 500 m a nedaleko i centrum letoviska Pefkos, ve kterém se tento hotel nachází. V centru se nachází řada barů, obchodů, kaváren, restaurací a taveren. Od letiště je hotel vzdálen cca 60 km.

Vybavení hotelu Thalia

K hotelovému vybavení patří recepce, venkovní bazén, mini market, bar u bazénu, bar, restaurace, trezory, TV koutek a 1 x týdně řecký večer a karaoke.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s oddělenými lůžky s možností a studiích nebo apartmánech. Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem a radiem.

Služby za poplatek

Trezor, klimatizace.

Strava

Dle CK. All Inclusive

Pláž

Pláž se nachází 500m od hotelu.

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Rhodos / Pefkos. Rodinný hotel Thalia se nachází v klidné oblasti Pefkos, 5 kilometrů od Lindosu. Hotel disponuje pokoji ve dvou budovách,...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.