Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Miraluna Village

Rozlehlý hotelový komplex Miraluna Village disponuje celkem 186 pokoji v hlavní a několika vedlejších budovách. Leží v letovisku Kiotari  na ostrově Rhodos. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi.  

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Miraluna Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Miraluna Village

Hotel Miraluna Village leží v letovisku Kiotari. Od oblázkovo - písečné pláže je oddělen pouze nefrekventovanou ulicí (cca 150 m).

Vybavení hotelu

Rozlehlý hotelový komplex Miraluna Village disponuje celkem 186 pokoji v hlavní a několika vedlejších budovách. Přijímací hala s recepcí, 2 klimatizované restaurace s nekuřáckou zónou, 1 a-la-carte restaurace, 2 bary (za poplatek), společenská místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), minimarket, kadeřník a sladkovodní krytý bazén. Ve venkovním areálu naleznete 5 sladkovodních bazénů s opalovacími terasami. Nechybí zde ani snack bar, taverna a plážový bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Osušky za poplatek.

Ubytování v hotelu Miraluna Village

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny satelitní TV, individuální klimatizací, chladničkou, telefonem, trezorem k pronajmutí, fénem, vanou, WC, balkonem nebo terasou na stranu do zahrady. Rodinné pokoje: 2 místnosti, 1 koupelna, posezení, terasa na stranu do zahrady, jinak stejné vybavení. Mezonety: 2 místnosti. Sdílený bazén, posezení, satelitní TV, fén, trezor k pronajmutí, telefon, chladnička, individuální klimatizace, vana, WC a terasa s výhledeme na moře.

Sport a zábava

Denní a večerní animační program. Klub Happy Events zdarma. Aerobic, vodní pólo, basketbal, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, fitness a 1 tenisové hřiště s tvrdým povrchem. Za poplatek biliár, minigolf, masáže, vířivka, surfování a vodní lyže. Spa za poplatek: masáže, beauty a ošetření těla, jacuzzi a sauna.

Rodina a Děti

Miniklub (od 5 do 12 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén, dětské menu v restauraci, malý aquapark.

Stravování

dle CK, All inclusive. Popis all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj od 10:00 hod. do 23:30 hod. Studené a teplé snacky denně od 10:00 hod. do 18:00 hod. (s výjimkou časů, kdy jsou podávány snídaně, obědy a večeře). Zmrzlina od 10:00 hod. do 18:00 hod.Koláče a pečivo od 15:30 hod. do 16:30 hod.

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Rhodos / Kiotari. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v hotelu Labranda Miraluna Village, který nabízí pohostinnost, milý personál či...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.