Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sivila

Dvoupatrovou budovu hotelu Sivila naleznete v kouzelné části ostrova Rhodos - ve středisku Afandou. Hotel se nachází úplně mimo hlavní cesty, což je zárukou klidné dovolené, bez hluku, barů či aut. Areál hotelu Sivila vyplňuje zahrada, ve které dominují palmy a košaté stromy. Na pláži je možnost zapůjčení lehátek a slunečníků.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sivila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sivila:

Dvoupatrovou budovu hotelu Sivila naleznete v kouzelné části ostrova Rhodos - ve středisku Afandou. Hotel se nachází úplně mimo hlavní cesty, což je zárukou klidné dovolené, bez hluku, barů či aut. Areál hotelu Sivila vyplňuje zahrada, ve které dominují palmy a košaté stromy. Sivila má vlastní parkoviště a spoustu volného prostoru na hraní a odpočinek. Příjemnou procházkou po rovné a klidné cestě, případně i na kolečkových bruslích, se za pár minut dostanete k pláži zálivu Afandou (cca 500m), která je jednou z nejdelších a nejširších pláží na Rhodos. Díky její křišťálově čisté vodě byla tato pláž několikrát oceněna modrou vlajkou. Táhne se několik kilometrů a má různé podoby - jemný či hrubší písek, ale i kamínky. Na konci zálivu u skal s jeskyněmi se můžete potápět a poznávat krásy mořské říše. Tuto část pobřeží rádi navštěvují hlavně domácí a turisté, kteří preferují nerušené opalování a koupání. Na pláži je možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek). V blízkosti hotelu (cca 2 km) se nachází 18 jamkové golfové hřiště - jediné na Rhodosu - s nabídkou služeb pro začátečníky i pokročilé. Na výlet do Afandou i na golf zaveze hosty od hotelu mini vláček, který jezdí pravidelně několikrát denně (za poplatek).

Vybavení:

Skutečným srdcem hotelu Sivila je prostorná vstupní hala s recepcí a lobby barem. Vstupní hala je kombinací pohodlných křesel a pohovek. Zde má své místo i TV/SAT koutek, internetový koutek, videohra a biliard (za poplatek). Moderní lobby bar s příjemným venkovním posezením je v zadní části haly. Výtah je taktéž k dispozici. Restaurace se nachází hned vedle bazénu. Bazén s oddělenou dětskou částí a s možností vodního póla či aquagymnastiky nabízí příjemné osvěžení. Také stolní tenis v areálu vám vyplní dovolenkové chvíle. Nedaleko bazénu je dětské hřiště. Dětský klub s organizovanou zábavou ve slovenštině pro naše nejmenší je v přízemí budovy hotelu. Diskotéky, karneval pro nejmenší, sportovní turnaje, taneční soutěže, nebo vědomostní kvízy - sami si vyberete zábavu, na kterou máte chuť.

Ubytování v Sivila:

Účelně zařízené 2-3 lůžkové pokoje mají koupelnu/WC, ledničku a jsou klimatizované (za poplatek). Balkón nebo terasa jsou samozřejmostí a jsou orientované do okolí nebo k bazénu. Rodinné pokoje pro 4-5 osob jsou umístěny vhodně v přízemí, což ocení rodiče s malými dětmi s kočárky - jsou bez schodů, s východem přímo na terasu. Mají 2-3 klasické postele a poschoďovou postel, ostatní vybavení je stejné jako v klasických pokojích. Dětské postýlky jsou na vyžádání zdarma.

Stravování:

All inclusive.

  • snídaně (7:30-9:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:00) formou teplého a studeného bufetu
  • místní alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje (teplé a studené) v barech a v restauraci. Bar u bazénu (10:00-18: 0), lobby bar (18:00-23:00, po 23:00 za úhradu), v restauraci během podávání jídel 
  • dopolední občerstvení v baru u bazénu (10:00-12:00) 
  • sladká dvouhodinka, káva v baru u bazénu (16:00-18:00) 
  • dětský miniklub Aeolusko (6 dní v týdnu 10:00-13:00, 16:00-18:00), minidisko, karneval
  • sportovní aktivity: stolní tenis, badminton, vodní pólo
  • společenské hry (šachy, scrabble, karty ...)
  • TV koutek s DVD filmy pro děti i dospělé
  • příležitostné sportovní turnaje a cvičení, nebo večerní programy pro dospělé 
  • lehátka a slunečníky u bazénu zdarma

Náš názor:

Výborná poloha - nedaleko jedné z nejkrásnějších pláží ostrova a na skok od starobylého města Rhodos. Hotel Sivila je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro romantiky - za výbornou cenu. Sympatický all inclusive se slovenským personálem.

Kapacita:

54 pokojů pro 2-5 osob

Aktuální popis od CK

DoporučeníPěkný odpočinkový hotel nedaleko krásné písčité pláže.Povinné příplatkyPobytová taxa 1,50 EUR/ pokoj/ noc splatná v den příjezdu na...

Poloha a popisSivila hotel se nachází v letovisku Afandou. Je obklopený udržovanou a čistou zahradou. Hotel leží 1,5 km od centra tradičního řeckého...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.