Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Saint George

V blízkosti pláže, v klidném letovisku Pefkos se nachází uprostřed zahrady několik budov postavených v řeckém stylu, patřících ke tříhvězdičkovému hotelu Saint George. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů a mimo své služby a polohu v klidném prostředí zaujme i možností navštívit blízký a velmi vyhledávaný Lindos s Akropolí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Saint George, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Saint George

Hotel skládající se z několika budov postavených v typickém řeckém stylu se nachází nedaleko pláže v klidném letovisku Pefkos, mezi známými městečky Lardos a Lindos, 56 km od letiště.

Vybavení hotelu Saint George

Recepce, lékař na zavolání, wi fi zdarma, restaurace, bar, bazén, mini fotbalové hřiště, mini market.

Ubytování

Hotel Saint George nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje se 2 oddělenými ložnicemi až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (1.6. – 30.9.), ledničkou, trezorem, SAT TV, telefonem a balkónem nebo terasou. Rodinné pokoje jsou vybaveny stejně, mají 2 oddělené ložnice.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Strava

Dle CK. All inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 09:30), bufetové obědy (12:30 – 14:00), bufetové večeře (19:00 – 21:30), občerstvení (10:30 – 18:00), odpolední čaj/káva (16:00 – 17:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30 – 23:00).

Pláž

Cca 300 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.