Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Elarin

Příjemná studia Elarin leží na ostrově Rhodos v klidném místě oblíbeného letoviska Faliraki plného příležitostí k zábavě či nákupům. Pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře leží jen pár minut pěšky od ubytování. U studií je navíc příjemný sladkovodní bazén s pool barem, kde můžete relaxovat v případě vln v moři.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Elarin, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Elarin

Příjemná studia Elarin leží v klidném místě oblíbeného letoviska Faliraki plného příležitostí k zábavě či nákupům. Pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře leží jen pár minut pěšky od ubytování. U studií je navíc příjemný sladkovodní bazén s pool barem, kde můžete relaxovat v případě vln v moři. Do rušného centra plného barů a restaurací to nemáte daleko, takže můžete vyrazit na večerní procházku, okouknout místní nabídku pokrmů v jedné z mnoha taveren či zajít na drink do nočního baru. Nudit se ve Faliraki rozhodně nebudete. Studia Elarin doporučujeme všem klientům.

Vybavení studií

Studia Elarin leží 400 m od písečné pláže, 500 m od letoviska Faliraki, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, recepce, pool bar, minimarket v sousedství

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, fén, kuchyňský kout se základním vybavením, dvouvařičem a lednicí. Klimatizace za příplatek cca 6 Eur/den. Trezor za příplatek 10 Eur/pobyt. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

vlastní

Další údaje

24 pokojů ve dvoupatrové budově bez výtahu ÚKLID: 2x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybarné zájezdy 2010)

v květnu bus + loď tam a letecky zpět, v říjnu letecky tam a bus + loď zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha – Itálie, trajekt Itálie - Řecko (sedačka na palubě), trajekt Athény – Rhodos (sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 13x květen letenka Rhodos – Praha (říjen letenka Praha – Rhodos), letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.