Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunland Blue Bay Holiday Village

Tříhvězdičkový hotel Sunland Blue Bay Holiday Village se nachází poblíž oblázkové pláže v letovisku Ialyssos a 10 km od města Rhodos. Hotel je vhodný pro páry i pro rodiny s dětmi, pro které je v areálu vytvořené plnohodnotné zázemí v podobě dvou dětských bazénů, hřiště, miniklubu a animací.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunland Blue Bay Holiday Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sunland Blue Bay Holiday Village

Hotel Sunland Blue Bay Holiday Village se nachází poblíž oblázkové pláže v letovisku Ialyssos, 2 km od jeho centra a 10 km od hlavního města Rhodos. Hotel patří do hotelové skupiny Blue Bay hotels a nachází se cca 300 m od mateřského hotelu Blue Bay 4*, kde klienti hotelu Sunland mohou také využívat služby. Hotel Sunland Blue Bay Holiday Village je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

Vybavení

recepce, trezory, internet, lékař, společenská místnost, TV místnost, hlavní restaurace, snack bar/restaurace, a la carte restaurace v hotelu Blue Bay, hlavní bar, bar u bazénu, 2 bazény, šipky, vodní pólo, basketbal, tenis, aerobik, pétanque, plážový volejbal, stolní tenis, cyklistika.

Ubytování v hotelu Sunland Blue Bay Holiday Village

Hotel Sunland Blue Bay Holiday Village nabízí dvoulůžkové pokoje s přistýlkami až pro 3 dospělé a 1 dítě. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, TV, ledničkou a balkónem.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor, internet.

Pro děti

2 dětské bazény, dětské hřiště, mini club, zmrzlina (10:00 – 18:00), nealkoholické nápoje (10:00 – 23:30), animace 5 dní v týdnu v hotelu Blue Bay.

Strava

Dle ck, All inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 09:30), bufetové obědy (12:30 – 14:00), bufetové večeře (18:30 – 21:00), občerstvení (10:00 – 23:00), zmrzlina pro děti (10:00 – 18:00), odpolední káva/čaj se sušenkami (15:30 – 16:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Pláž

Hotel Sunland Blue Bay Holiday Village leží cca 350 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.