Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pine Trees

Příjemné ubytování, které vás okouzlí svojí polohou pod hustými a vysokými borovicemi, nedaleko místního přístavu Agnontas. Umístění mezi lesem a pobřežím vybízí ke strávení klidné a relaxační dovolené. Toto úchvatné místo ve vás zanechá nezapomenutelné zážitky z letní dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pine Trees, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Pine Trees

Pokoje hotelu Pine Trees jsou umístěné v klidném a tichém prostředí, pouhých 70 m od moře. Město Skopelos je vzdáleno 8 km, zde také naleznete nejbližší zdravotní středisko. Letovisko Limnonari je 1,5 km daleko, za návštěvu stojí nádherná pláž s bílým pískem. V zátoce, cca 3 min. od ubytování, jsou menší taverny i supermarket.

Vybavení hotelu Pine Trees

Gril, velká společná kuchyně.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje jsou všechny vybavené koupelnou, lednicí, TV, WiFi, klimatizací a balkonem. Z balkonu můžete obdivovat výhled na moře nebo si vychutnávat pohled na krásný les. K dispozici je zde nádvoří se stoly a grilem. Využívat můžete velkou společnou kuchyni. Klimatizace v ceně.

Stravování

Dle ck: bez stravy

Internet

WiFi na pokoji zdarma.

Aktuální popis od CK

HotelHotel Pine TreesDoporučeníPříjemné ubytování, které vás okouzlí svojí polohou pod hustými a vysokými borovicemi, nedaleko místního přístavu Agnontas....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 28. 6. 2019 Ubytování čisté, denně uklízené. Paní majitelka vstřícná, někdy až neodbytná. Doporučuji pronajmout auto nebo motorku a ostrov si objet. Silnice jsou v celkem dobré kvalitě, ale špatně značené. Měli jsme s sebou podrobnou mapu ostrova. Krásné pláže s průzračně čistou vodou, kde nezřídka budete mít i soukromí. Za návštěvu rozhodně stojí hlavní město ostrova Skopelos, kláštery v horách a pirátské hroby. Náš celkový dojem z dovolené byl super. BN Prima

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.